
Vraag na of de massaalbezwaarprocedure tegen box-3-heffing 2020 voor u zinvol is
Ook de bezwaarschriften die gericht zijn tegen de box-3-heffing in de definitieve aanslag inkomstenbelasting (IB) 2020 worden onder voorwaarden aangewezen als massaal bezwaar. Er lopen momenteel nog massaalbezwaarprocedures tegen de box-3-heffing over de jaren 2017 tot en met 2019. Wilt u deelnemen aan de massaalbezwaarprocedure tegen de box-3-heffing over 2020? Zorg dan dat u tijdig bezwaar maakt (of laat maken) tegen de definitieve IB-aanslag 2020. Bij aanwijzing als massaal bezwaar wordt er niet op elk bezwaarschrift individueel uitspraak gedaan. Er komt dan ten aanzien van de bepaalde bezwaargronden één collectieve uitspraak die gepubliceerd zal worden in de Staatscourant en wordt bekendgemaakt via de pers.
Tip
Vraag uw adviseur of het voor u zinvol is om gebruik te maken van de massaalbezwaarprocedure tegen de box-3-heffing over 2020.
Loket ‘NL leert door’ open tot 26 april 2021
Loket ‘NL leert door’ open tot 26 april 2021 Het loket voor de derde subsidieronde in het kader van ‘NL leert door’: ‘NL leert door met inzet van sectoraal maatwerk’ is nog tot 26 april 17:00 uur open. Sectorale samenwerkingsverbanden van werkgevers-, werknemersorganisaties en andere betrokken partijen kunnen een subsidieverzoek indienen voor behoud van werk […] ..
Lees het volledige artikelVoorkom belastingrente: vraag tijdig voorlopige Vpb-aanslagen aan
Moet uw bv over 2020 vennootschapsbelasting betalen? Dien dan vóór 1 mei 2021 een verzoek in om uitreiking van een voorlopige aanslag of een herziening van een al opgelegde aanslag. Zo voorkomt u dat uw bv achteraf belastingrente (4% in 2021) moet betalen. Is het verzoek binnen vier […] ..
Lees het volledige artikelEindelijk aanvraagloket open voor tegemoetkoming schade coronarellen
Hebt u tijdens de coronarellen van 23 tot 28 januari jl. fysieke schade opgelopen aan uw bedrijfspand, inventaris of voorraad? U komt dan mogelijk in aanmerking voor de tijdelijke ‘Regeling bedrijvenschade coronarellen’ van de overheid. Het aanvraagloket voor deze tegemoetkoming is eindelijk opengegaan. U kunt de tegemoetkoming tot […] ..
Lees het volledige artikel